Jestem po 3 zabiegu Kriolipolizy, jestem mega zadowolona z efektów! Z całego serca polecam Milady Beauty Studio!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki